Skip to product information
1 of 1

Lux Fragrances

Armani My Way

Armani My Way

Regular price €60,00 EUR
Regular price €127,68 EUR Sale price €60,00 EUR
Zbritje E shitur
Tax included.
Size

My Way është aroma e zbulimit për femra. Një bergamot nga Kalabria dhe një lule portokalli nga Egjipti do t'ju japë një fillim të ndritshëm të aromës. Zemra përmban jasemini nga India dhe tuberozë të bukur. Dhe së fundmi, do të shijoni aromën pulsuese të drurit të kedrit nga Virxhinia dhe vaniljes nga Madagaskari. Aroma u krijua në vitin 2020.

View full details