Skip to product information
1 of 1

Lux Fragrances

Bleu de Chanel

Bleu de Chanel

Regular price €59,99 EUR
Regular price €135,00 EUR Sale price €59,99 EUR
Zbritje E shitur
Tax included.
Size

Bleu De Chanel është parfum unik i krijuar në vitin 2018 veçanërisht për ata që pëlqejnë notat aromatike dhe të drunjta. Aroma elegante e parfumit vjen nga përzierja e lëvoreve të limonit, bergamotit, mentes, livandës, barbarozës, notave jeshile, ananasit, kedrit, drurit sandali, fasuleve tonka dhe drurit qelibar në përbërje. Me parfumin nga marka e njohur franceze Chanel ju do të ndjeni freski dhe gjallëri si asnjëherë më parë!

View full details