Skip to product information
1 of 1

Lux Fragrances

Giorgio Armani Sì Passione

Giorgio Armani Sì Passione

Regular price €60,00 EUR
Regular price €128,00 EUR Sale price €60,00 EUR
Zbritje E shitur
Tax included.
Size
Sì Passione është një aromë për femra nga brendi i njohur Giorgio Armani. Kjo fragrancë përmban piper, dardhë, rrush të zi pa fara, trëndafil, jasemin dhe heliotrope, të gjitha të zhytura në një bazë me kedër dhe vanilje. Një spërkatje dhe jeni të parezistueshme!
View full details