Skip to product information
1 of 1

Lux Fragrances

Jean Paul Gaultier Le Male Le Parfum

Jean Paul Gaultier Le Male Le Parfum

Regular price €65,99 EUR
Regular price €149,99 EUR Sale price €65,99 EUR
Zbritje E shitur
Tax included.
Size

Vendosni kursin për Le Male Le Parfum, Jean Paul Gaultier të ri për të! Në një xhaketë zyrtare të zezë dhe ari, ky eau de parfum intensiv merr drejtimin e linjës së aromës Le Male me stil, intensitet dhe elegancë e cila lë një gjurmë të pyllëzuar pas saj, me karizmatik dhe nënshkrimi i fuqishëm i një udhëheqësi. Marinarët në stacionet tuaja! Kapiteni ka mbërritur, ne jemi gati të lundrojmë.

View full details