Skip to product information
1 of 1

Lux Fragrances

Tiziana Terenzi Kirké Extrait de Parfum

Tiziana Terenzi Kirké Extrait de Parfum

Regular price €70,00 EUR
Regular price €149,99 EUR Sale price €70,00 EUR
Zbritje E shitur
Tax included.
Size

Ashtu si një nga aromat e famshme të magjepsura të perëndeshës Circé, ky ekstrakt magjeps mbajtësin e tij, duke i udhëhequr ata përgjatë shtigjeve misterioze për të zbuluar mrekulli mahnitëse. Ky është një parfum magjik, si perëndeshë që e frymëzoi atë.

Karakterizohet nga një natyrë e qetë me fruta të ëmbla që përfshin fruta pasioni, pjeshkë dhe dardha, të përziera përmes një alkimie të aftë me mjedra dhe kajsi.

View full details