Skip to product information
1 of 1

Lux Fragrances

Tom Ford Tobacco Vanille

Tom Ford Tobacco Vanille

Regular price €73,50 EUR
Regular price €215,57 EUR Sale price €73,50 EUR
Zbritje E shitur
Tax included.
Size
Tom Ford me Tobacco Vanilla rizbulon duhanin klasik me fasule tonka kremoze, vanilje, kakao, akorde me fruta të thata, lëng druri të ëmbël për një aromë sa më moderne, të pasur dhe të fortë.
View full details