Skip to product information
1 of 1

Lux Fragrances

Valentino Donna

Valentino Donna

Regular price €59,99 EUR
Regular price €145,00 EUR Sale price €59,99 EUR
Zbritje E shitur
Tax included.
Size
Donna është një aromë për femra, e cila hapet me bergamot. Në brendësinë e saj përmban iris, trëndafila, ndërsa bazën e ka të kombinuar me lëkurë, patchouli e vanilje. Është një aromë shumë joshëse dhe e sofistikuar për femrat moderne.
View full details