Skip to product information
1 of 1

Lux Fragrances

Yves Saint Laurent Black Opium

Yves Saint Laurent Black Opium

Regular price €60,00 EUR
Regular price €145,00 EUR Sale price €60,00 EUR
Zbritje E shitur
Tax included.
Size
Opium Black është një aromë e këndshme, tërheqëse & atraktive e krijuar në vitin 2014 për femrat që shijojnë çdo ditë në maksimum. Ky parfum kombinon tonet natyrale të dardhës, luleve të portokallit, piperit rozë, kafesë, jaseminit, kedrit, vanilës dhe patchoulit. Ngjallni ndjenja të pa përjetuara më parë me parfumin nga marka Yves Saint Laurent!
View full details