Skip to product information
1 of 1

Lux Fragrances

Armani Stronger With You Intensely

Armani Stronger With You Intensely

Regular price €65,99 EUR
Regular price €139,99 EUR Sale price €65,99 EUR
Zbritje E shitur
Tax included.
Size

Një version intensiv i aromës Emporio Armani Stronger With You për meshkuj. E fortë, e ëmbël, pikante, e shijshme, e ngrohtë dhe karizmatike. Notat kryesore të erëzave, dëllinjës dhe manushaqes. Notat e zemrës së livandës, karamelit me karamele dhe kanellës. Notat bazë të kamoshi, vaniljes, qelibarit dhe kokrrës tonka. Lançuar në vitin 2019. Rekomandohet për përdorim në mbrëmje, raste të veçanta ose stinët e ftohta.

View full details