Skip to product information
1 of 1

Lux Fragrances

Coco Chanel Mademoiselle

Coco Chanel Mademoiselle

Regular price €59,99 EUR
Regular price €164,50 EUR Sale price €59,99 EUR
Zbritje E shitur
Tax included.
Color

Parfum për femra me aromë të freskët dhe joshëse nga brendi Chanel. Coco Mademoiselle është një fragrancë orientale e cila hapet me bergamot, portokall, mandarinë dhe lule të portokallit. Në zemër gjejmë një kombinim lulesh jasemin, mimozë, trëndafila dhe ylang-ylang, kurse baza e përbërjes përmban fara tonka, rrëshirë, patquli, vetiver, vanilje dhe myshk të bardhë. Produkti u krijua më 2001.

View full details