Skip to product information
1 of 1

Lux Fragrances

Jean Paul Gaultier Le Male Eau de Parfum

Jean Paul Gaultier Le Male Eau de Parfum

Regular price €55,00 EUR
Regular price €89,99 EUR Sale price €55,00 EUR
Zbritje E shitur
Tax included.
Size

Trupi i skalitur është një model burrërie dhe shpreh fuqi. Le Male është forcë dhe sensualitet. Ju futet nën lëkurë. Notat kryesore: sensualiteti i vaniljes i cili shpreh butësi, freskia e mentes dhe livanda e cila përdoret tradicionalisht me një kthesë. Duke të kujtuar dyqanet e berberëve të kohëve të vjetra, ky klasik i vjetër është klasik në një version të freskët-të ngrohtë.

View full details