Skip to product information
1 of 1

Lux Fragrances

Maison Baccarat Rouge 540

Maison Baccarat Rouge 540

Regular price €68,99 EUR
Regular price €235,00 EUR Sale price €68,99 EUR
Zbritje E shitur
Tax included.
Size

Fuqia, eleganca dhe shkëlqimi në një shishe Baccarat Rouge 540 Eau De Parfum është intensifikimi i përbërësve të pangopur; shafran, jasemin, lëkurë dhe karamel që shfaqet në harmoni të përsosur. Të gjithë e quajnë këtë fragrancë kryeveper, e cila është e përshtatshme edhe për femra edhe për meshkuj.

View full details