Skip to product information
1 of 1

Lux Fragrances

Prada Paradoxe

Prada Paradoxe

Regular price €64,99 EUR
Regular price €140,00 EUR Sale price €64,99 EUR
Zbritje E shitur
Tax included.
Size
Parfumi Paradoxe nga Prada është një ftesë për të eksploruar dhe shprehur multidimensionet paradoksale të grave. Përjetoni festën e vetë-shprehjes dhe çlirimin që vjen duke mos qenë kurrë njësoj, gjithmonë vetëvetja. Kjo shishe parfumi e rimbushshme rishpik kodin më ikonik të markës Prada: logon e saj trekëndësh. Ky është një parfum me lule, qelibar që vë në pah freskinë me nxjerrjen e sythave neroli për të kapur aromën e freskët të luleve, sensualitetin me qelibarin për të zbuluar një ngrohtësi dhe intensitet përmes një molekule revolucionare të miskut për një gjurmë intensive por delikate.
View full details