Skip to product information
1 of 1

Lux Fragrances

Tom Ford Black Orchid

Tom Ford Black Orchid

Regular price €60,00 EUR
Regular price €131,99 EUR Sale price €60,00 EUR
Zbritje E shitur
Tax included.
Size

Black Orchid Eau De Parfum hapet me tartuf të zi afrodiziak dhe ylang ylang narkotik - prekur me bergamot të gjelbërt dhe portokall të hidhur. Kumbulla e zezë e ëmbël e lagur me rum rrethon ekstraktin e orkidës së zezë të parfumit, ndërsa patchouli i drunjtë dhe vanilja kremoze e mbështjellin orkidën me ngrohtësi të pasur.

View full details