Skip to product information
1 of 1

Lux Fragrances

Tom Ford Fucking Fabulous

Tom Ford Fucking Fabulous

Regular price €65,00 EUR
Regular price €180,00 EUR Sale price €65,00 EUR
Zbritje E shitur
Tax included.
Size
Marka Tom Ford kujdeset që të gjithë të ndjehen të freskët dhe si e tillë ka sjellë në treg parfumin Fucking Fabulous i cili është dizajnuar për të dy gjinitë. Ky parfum është punuar nga livanda, sherbeleja, orris, lëkura, vanilja, bajamet, druri i bardhë, qelibari, lëkura, fasulja tonka dhe cashmerani. Kombinimi i përsosur i këtyre përbërësve e mundëson aromën të jetë e këndshme dhe afatgjate.
View full details