Skip to product information
1 of 1

Lux Fragrances

Xerjoff Erba Pura

Xerjoff Erba Pura

Regular price €89,99 EUR
Regular price €240,00 EUR Sale price €89,99 EUR
Zbritje E shitur
Tax included.
Size

Notat e ndritshme dhe të freskëta të Erba Pura nga Xerjoff ndërthurin estetikën e aromës bashkëkohore dhe elegante të botës së vjetër për të krijuar një përzierje mahnitëse për burra dhe për gra. Karakteri i Erba Pura nxjerr elegancën e ëmbël të Portokallit sicilian dhe limonit të pastër të plotësuar me Musk, Bergamot, Vanilje, Amber dhe Qelibar.

View full details