Skip to product information
1 of 1

Lux Fragrances

Yves Saint Laurent MYSLF

Yves Saint Laurent MYSLF

Regular price €63,00 EUR
Regular price €143,99 EUR Sale price €63,00 EUR
Zbritje E shitur
Tax included.
Size

Zhytuni në aromat magjepsëse që lënë një përshtypje të qëndrueshme. Aromat tona të kuruara me kujdes arrijnë ekuilibrin e përsosur midis sofistikimit dhe freskisë, duke ju siguruar që të ndiheni të sigurt dhe tërheqës gjatë gjithë ditës.

View full details