Skip to product information
1 of 2

Lux Fragrances

Giorgio Armani Acqua Di Gio

Giorgio Armani Acqua Di Gio

Regular price €57,99 EUR
Regular price €143,00 EUR Sale price €57,99 EUR
Zbritje E shitur
Tax included.
Size
Kjo aromë, ka të gjithë përbërjen e ndërtuar në harmoni të përsosur me tonet e ëmbla dhe të kripura të ujit të detit. Aroma hapet me tone portokalli, limoni, mandarine, jasemin dhe bergamot. Brendësia përmban arrëmyshk, koriandër, lule vjollce, fresia dhe zymbyl, ndërsa në përfundim ju do të ndjeni tonet me amber, patqul, dru lisi, dru kedri dhe misk të bardhë. Aromë me formulë unike, e parezistueshme, nuk irriton lëkurën.
View full details