Skip to product information
1 of 1

Lux Fragrances

Giorgio Armani Code Parfum

Giorgio Armani Code Parfum

Regular price €59,99 EUR
Regular price €165,00 EUR Sale price €59,99 EUR
Zbritje E shitur
Tax included.
Size
Aromë e re për meshkuj nga marka Armani vjen me një shishe dalluese që përfaqëson dualitetin e fuqisë dhe sensualitetit. Aroma hapet me notat e bergamotit, në zemër përmban sherebelë dhe iris. Druri i kedrit dhe kokrra tonka shfaqen në fund. Aroma u lançua në vitin 2022
View full details