Skip to product information
1 of 1

Lux Fragrances

Giorgio Armani SI

Giorgio Armani SI

Regular price €59,99 EUR
Regular price €128,00 EUR Sale price €59,99 EUR
Zbritje E shitur
Tax included.
Size
SI është parfum ideal për femrat që i thojnë po jetës, dashurisë, ëndrrave dhe lirisë. Ky parfum i lansuar në vitin 2013 kombinon aromat e këndshme të trëndafilit, freesias, drunjve, ambroxanit, patchoulit dhe vanilës. Ngjallni ndjenja të pa përjetuara më parë me parfumin nga marka Armani!
View full details