Skip to product information
1 of 1

Lux Fragrances

Paco Rabanne 1 Million Royal

Paco Rabanne 1 Million Royal

Regular price €59,50 EUR
Regular price €125,00 EUR Sale price €59,50 EUR
Zbritje E shitur
Tax included.
Size

Në mbretërinë e 1 Million Royal, aromën e guximshme të krijuar për të treguar më të mirën prej jush, krijuar nga Paco Rabanne. 1 Million Royal, një përzierje drunore e freskët dhe e bollshme që plotëson një sensualitet të veçantë për të zbuluar atë që ju bën unik Legjenda 1 Million rilind me një përzierje të papritur të livandës energjike, drurit të kedrit të gjallë dhe benzoinës sensuale, për një aromë po aq provokuese sa ju. Një përzierje e mrekullueshme drusore e freskët përplaset me një sensualitet të veçantë për të treguar personalitetin tuaj të vërtetë, atë që ju bën unik.

View full details