Skip to product information
1 of 1

Lux Fragrances

Tom Ford Lost Cherry

Tom Ford Lost Cherry

Regular price €68,00 EUR
Regular price €240,00 EUR Sale price €68,00 EUR
Zbritje E shitur
Tax included.
Size

Lost Cherry nga Tom Ford është një aromë Amber Floral për femra dhe meshkuj. Notat kryesore janë qershi, bajame e hidhur dhe pije alkoolike; notat e mesme janë qershi, kumbulla, trëndafili turk dhe Jasmine Sambac; notat bazë janë fasulet tonka, vanilla, kanellë, benzoin, karafil, vetiver, patchouli.

View full details