Skip to product information
1 of 1

Lux Fragrances

Tom Ford Oud Wood

Tom Ford Oud Wood

Regular price €65,00 EUR
Regular price €235,99 EUR Sale price €65,00 EUR
Zbritje E shitur
Tax included.
Size
Oud Wood nga Tom Ford është një aromë Amber Woody për femra dhe meshkuj.Një përbërje e pyjeve ekzotike, të tymosura, duke përfshirë oud të rrallë, dru sandali, erëza lindore dhe qelibar sensual - duke zbuluar fuqinë e pasur dhe tërheqëse të oud.
View full details