Skip to product information
1 of 1

Lux Fragrances

Valentino Uomo

Valentino Uomo

Regular price €59,99 EUR
Regular price €145,00 EUR Sale price €59,99 EUR
Zbritje E shitur
Tax included.
Size

Kjo aromë mashkullore nxjerr në pah majë të bergamotit të fshehur për të krijuar një aromë druri. Intensiteti i kafesë, pasuria e lëkurës dhe një notë delikate vanilje harmonizohen rreth një note qendrore të butë, duke i dhënë aromës thellësitë e saj të errëta dhe prej kadifeje. Prania prekëse e shishes shoqërohet me një formë të qartë karafe, duke zbuluar ngjyrën e qelibarit të aromës, duke sugjeruar një pije të rrallë të mbajtur brenda.

View full details