Skip to product information
1 of 1

Lux Fragrances

Versace Eros

Versace Eros

Regular price €55,99 EUR
Regular price €146,77 EUR Sale price €55,99 EUR
Zbritje E shitur
Tax included.
Size

Eros Eau de Parfum nga Versace është një aromë Amber Woody për meshkuj. Kjo është një aromë e re. Eros Eau de Parfum u lançua në vitin 2020. Notat kryesore janë Mint, Mollë karamele, Limon dhe Mandarin Orange; notat e mesme janë Ambroxan, Geranium dhe Clary Sage; notat bazë janë vanilje, kedri, dru sandali, paçuli, lëkure dhe portokalli i hidhur.

View full details